Proroctvo o.Michala Rodrigue o zvolení koncilu em.pp.Benediktom XVI. sa nenaplnilo

05.03.2023

o.Michel Rodrigue 9.7.2020 dostal proroctvo vo svojich víziach, že em.pp.Benedikt XVI. prežije pp.Františka a následne zvolá koncil.
V súčasnosti už vieme, že pp.František nie lenže nezomrel skôr ako em.pp.Benedikt XVI., ale dokonca ani nebol zvolaný koncil emeritným pápežom.

Porovnaj proroctvo o.Michala Rodrigua:
5. Teologické proroctvo: Pápež František bude umučený a emeritný pápež Benedikt XVI. "zvolá nový koncil"
Otec Rodrigue prorokuje, že pápež František bude umučený a že emeritný pápež Benedikt XVI., "ktorý stále nosí pápežský prsteň", následne zvolá nový koncil:

"Pápež František bude ako Peter, apoštol.

Uvedomí si svoje chyby a pokúsi sa zhromaždiť Cirkev späť pod Kristovu autoritu, ale nebude to môcť urobiť. Bude umučený.

Emeritný pápež Benedikt XVI., ktorý stále nosí svoj pápežský prsteň, zakročí, aby zvolal koncil, v snahe zachrániť Cirkev.

Videl som ho, slabého a krehkého, držaného na oboch stranách dvoma švajčiarskymi strážcami, ako uteká z Ríma so skazou všade naokolo.

Skryl sa, ale potom ho našli. Videl som jeho mučeníctvo."13

(9.7.2020)

Viac odkazov na vyjadrenie teologov a biskupov ku proroctvám o.Michala Rodrigue: